Finca Malagueando

  • 300 m²
  • 6 soveværelser
  • 3 badeværelser

Finca Malagueando tilbyder en privat pool, 6 værelser med udsigt over haven og tilbyder et fuldt udstyret køkken til selvforplejning. Feriehus har en terrasse.

Gæster får tilbudt 3 badeværelser.

De udendørs aktiviteter omfatter kanosejlads, vandreture og ridning.

Villaen ligger tæt på Guadalhorce 50 m fra Centro Ecuestre Lorenzano. Du kan nå Iglesia del Sagrario på 10 minutters kørsel. Rio Guadalhorce Nature Reserve ligger ved siden af villaen. Det tager 20 minutter i bil at nå Malaga lufthavn fra denne indkvartering.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Finca Malagueando Málaga
Almotaje, Numero 3
pris kun for mobil

Almotaje, Numero 3

9.1
Fantastisk 30 anmeldelser
980 m fra overnatningsstedet
USD 213 USD 192
pr. nat
Antigua Estacion De Campanillas
pris kun for mobil

Antigua Estacion De Campanillas

9.3
Fantastisk 105 anmeldelser
2.9 km fra overnatningsstedet
USD 848 USD 763
pr. nat
Villa Chema
pris kun for mobil

Villa Chema

3.8 km fra overnatningsstedet
USD 164 USD 148
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Malaga Lufthavn
    12 km

    Togstationer

    Malaga-Aeropuerto Train Station
    9 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Windsurfing
    • Kanosejlads
    • Vandreture
    • Ridning
    • Cykling
    • Billard-/ poolborde
    • Bordtennis

    I køkkenet

    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    Fritid

    • Udendørs pool
    • Have
    • Grillfaciliteter

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Patio
    • Havemøbler
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Generelle faciliteter

    • Rygning tilladt på de udpegede områder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 12:00
    Licensnr.ESFCTU0000290250005660160000000000000000VFT/MA/479460,VFT/MA/47946
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er der nogen seværdigheder tæt på Finca Malagueando villa?
      Du kan besøge Guadalhorce, som ligger i nærheden af Finca Malagueando villa.
    • Er der parkering i nærheden af Finca Malagueando villa?
      Ja, i Finca Malagueando villa vil din bil være i sikkerhed på en gratis privat parkeringsplads gratis privat parkeringsplads på stedet.
    • Hvor meget koster det at bo på Finca Malagueando villa?
      Prisen for en overnatning i Finca Malagueando villa er 1814€.
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Finca Malagueando villa?
      Gæster i Finca Malagueando villa skal tjekke ind senest 23:59 og tjekke ud senest 12:00.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Malaga Lufthavn
    12 km

    Togstationer

    Malaga-Aeropuerto Train Station
    9 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Finca Malagueando Málaga

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk